Home

 

жалюзі

 

рулонні штори

 

комп'ютерні столи

 

офісні крісла

 

шкіряні крісла

 

барні меблі

 

для салону краси

 

перукарське
обладнання

 

косметологічне
обладнання

 

зразки оббивки

 

системи опалення

 

ремонт крісел

 

РОЗПРОДАЖ!

 

контакти

 

мапа сайту

 

 


 

..:: Жалюзі вертикальні, горизонтальні::..


Вартість жалюзі:

Горизонтальні - від 215 грн/м.кв.

Вертикальні - від 200 грн м/кв.

 СПЕЦПРОПОЗИЦІї ДЛЯ ДИЛЕРІВ!
 

фотогалерея:

  18.jpg 19.jpg 17.jpg 16.jpg 15.jpg 14.jpg 10.jpg  13.jpg 12.jpeg 09.jpg 08.jpg 07.jpg 16.jpeg 06.jpg 05.jpg 04.jpg 03.jpg 02.jpg 01.jpg 11.jpg
 

28.jpg 27.jpg 26.jpg 25.jpg 24.jpg 20.jpg 11.jpeg 22.jpg 21.jpg  19.jpg 18.jpg 16.jpg 15.jpg 14.jpg 13.jpg 23.jpg 12.jpg 08.jpg 07.jpg 06.jpg 05.jpg 04.jpg 17.jpg 03.jpg 02.jpg 01.jpg  10.jpeg 09.jpeg


Жалюзі - один з найсучасніших, стильних та функціональних варіантів віконного дизайну. Вони зручні, надійні в эксплуатації, довговічні і легкі в управлінні. Завдяки сучасному дизайну, різноманіттю матеріалів, кольорів і відтінків жалюзі допоможуть створити будь-яку атмосферу - теплу та затишну в оселі, поважну та ділову в офісі.

 

Функціональність та зручність

Вченими помічено, що людина, знаходячись в приміщенні, більшу частину часу дивиться в сторону вікна. Якщо ж вікна засліплюють яскравим сонячним світлом, це дратує і втомлює.

Жалюзі дозволяють повністю ізолювати приміщння і від світла, і від сторонніх очей. Перенаправляючи світло, вони перетворюють його із засліплюючого прямого в комфортне розсіяне. Звичайні штори не захищають від сонця так, як жалюзі, програючи їм також в эксплуатаційних якостях і довговічності.

Склотканини, наприклад, не горять, легко перуться. Спеціальне антистатичне і пиловідштовхуюче покриття не дозволяє пилу проникати глибоко в тканину, і він легко видаляється при вологій обробці. Тканинні жалюзі практично всі належать до розряду водо- і жировідштовхуючих, а спец. покриття Scotchguard-TM забезпечує матеріалу надзвичайну зносостійкість - навколо кожного волокна створюється непомітна для ока захисна оболонка на молекулярному рівні, котра не дозволяє волокну поглинати вологу і притягувати часточки пилу та бруду.

Важкі штори заважають не лише проникненню світла, але й притоку свіжого повітря. Жалюзі нададуть приміщенню затінок, прохолоду, відчуття захищеності.

Індивідуальність

Якщо очі - це дзеркало душі, то вікна і їх оформлення - це очі нашої оселі, що відображають характер, внутрішні якості і світогляд її власників. Саме жалюзі зможуть підкреслити Вашу індивідуальність, нададуть можливість реалізувати творчі задуми в оформленні Вашого будинку чи офісу.

Зручність жалюзі полягає в тому, що вони виготовляються індивидуально, по розмірах Ваших вікон. Жалюзі можна розміщувати не лише в віконному проємі, але й між подвійними рамами вікна, на похилій поверхні, в складних віконних конструкціях і арках. Різноманіття матеріалів і тканин дозволить підібрати саме той тип та колір жалюзі, котрий якнайкраще підійде для Вашого інтер'єру.

Естетика

Якщо ще до недавна жалюзі вважались елементом інтер'єру виключно офісного приміщення, то сьогодні їх все частіше використовують і для оформлення житлових інтер'єрів. Функціональні переваги жалюзі настільки значні, що в дизайні інтер'єрів часто поєднуються традиційні занавіски і штори з різними типами жалюзі.

Жалюзі можуть виправити недосконалі пропорції приміщення і формувати простір, слугувати в якості міжкімнатних перегородок. Завдяки жалюзі на протязі дня можна змінювати освітленість та кольорові акценти інтер'єру. Широкий вибір фактур і кольорів дозволяє включити жалюзі в стилістику будь-якого интер'єру - від класики до авангарду.

Респектабельність

Жалюзі давно претворились в незмінний атрибут кожного офісу. Жалюзі демонструрують солідність, надійність і респектабельність компанії, формують діловий настрій у співробітників.

Особливу увагу завжди приділяють оформленню кабінетів керівників компанії. Престижні і дорогі матеріали і фактури жалюзі підкреслять високий статус власника кабінету.

 

 


[жалюзі][рулонні штори][комп'ютерні столи][офісні крісла][шкіряні крісла]
[барні меблі][для салону краси][системи опалення]
[наші координати][мапа сайту]


м.Івано-Франківськ, вул.Новгородська, 34А, ТЦ Меркурій, поверх 4
тел. (0342) 504-700, 77-61-12,

(095) 087 61 51

[перенабираєм]

(067) 965 72 50

 -

(063) 947 93 62

[перенабираєм]

 [Головна сторінка]