Жалюзі

Один з найсучасніших, стильних та функціональних варіантів віконного дизайну. Вони зручні, надійні в эксплуатації, довговічні і легкі в управлінні. Завдяки сучасному дизайну, різноманіттю матеріалів, кольорів і відтінків жалюзі допоможуть створити будь-яку атмосферу – теплу та затишну в оселі, поважну та ділову в офісі.

Функціональність та зручність

 

Жалюзі дозволяють повністю ізолювати приміщння і від світла, і від сторонніх очей. Перенаправляючи світло, вони перетворюють його із засліплюючого прямого в комфортне розсіяне. Звичайні штори не захищають від сонця так, як жалюзі, програючи їм також в эксплуатаційних якостях і довговічності.

Склотканини, наприклад, не горять, легко перуться. Спеціальне антистатичне і пиловідштовхуюче покриття не дозволяє пилу проникати глибоко в тканину, і він легко видаляється при вологій обробці. Тканинні жалюзі практично всі належать до розряду водо- і жировідштовхуючих, а спец. покриття Scotchguard-TM забезпечує матеріалу надзвичайну зносостійкість – навколо кожного волокна створюється непомітна для ока захисна оболонка на молекулярному рівні, котра не дозволяє волокну поглинати вологу і притягувати часточки пилу та бруду.

Важкі штори заважають не лише проникненню світла, але й притоку свіжого повітря. Жалюзі нададуть приміщенню затінок, прохолоду, відчуття захищеності.

Індивідуальність

Якщо очі – це дзеркало душі, то вікна і їх оформлення – це очі нашої оселі, що відображають характер, внутрішні якості і світогляд її власників. Саме жалюзі зможуть підкреслити Вашу індивідуальність, нададуть можливість реалізувати творчі задуми в оформленні Вашого будинку чи офісу.

Зручність жалюзі полягає в тому, що вони виготовляються індивидуально, по розмірах Ваших вікон. Жалюзі можна розміщувати не лише в віконному проємі, але й між подвійними рамами вікна, на похилій поверхні, в складних віконних конструкціях і арках. Різноманіття матеріалів і тканин дозволить підібрати саме той тип та колір жалюзі, котрий якнайкраще підійде для Вашого інтер’єру.

jal-2

Естетика

 

Якщо ще до недавна жалюзі вважались елементом інтер’єру виключно офісного приміщення, то сьогодні їх все частіше використовують і для оформлення житлових інтер’єрів. Функціональні переваги жалюзі настільки значні, що в дизайні інтер’єрів часто поєднуються традиційні занавіски і штори з різними типами жалюзі.

Жалюзі можуть виправити недосконалі пропорції приміщення і формувати простір, слугувати в якості міжкімнатних перегородок. Завдяки жалюзі на протязі дня можна змінювати освітленість та кольорові акценти інтер’єру. Широкий вибір фактур і кольорів дозволяє включити жалюзі в стилістику будь-якого интер’єру – від класики до авангарду.

Респектабельність

jal-3

Жалюзі давно претворились в незмінний атрибут кожного офісу. Жалюзі демонструрують солідність, надійність і респектабельність компанії, формують діловий настрій у співробітників.

Особливу увагу завжди приділяють оформленню кабінетів керівників компанії. Престижні і дорогі матеріали і фактури жалюзі підкреслять високий статус власника кабінету.